wstecz

Budżet na drugą połowę miesiąca - sierpień

W sierpniu Paweł podzielił swoje przychody na dwa nieregularne przelewy, więc w tym odcinku budżetuje drugi przelew na kwotę 2000 zł.

Opowiada także o tym, co się wydarzyło w pierwszej połowie miesiąca, między innymi o potrzebie wykorzystania funduszu awaryjnego. Zobacz, jaka niespodziewana sytuacja zaskoczyła Pawła w sierpniu!

 

 

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz darmowy mini kurs!

INFORMACJE PODSTAWOWE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10, 04-190 Warszawa. Cele przetwarzania to wysyłka newslettera, marketing własny TIME S.A. i naszych zaufanych partnerów, w tym spółek z Grupy ZPR Media. Podstawami prawnymi przetwarzania są nasz prawnie uzasadniony interes i Twoja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym imieniu lub za Twoją zgodą. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych to: prawo sprzeciwu i wycofania zgody wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz prawo dostępu do danych i inne prawa, o których mowa w szczegółowych informacjach o przetwarzaniu danych osobowych dostępnych TUTAJ.