O nas

Porachunki osobiste
to niezbędnik dotyczący finansów osobistych.

Chcemy pokazać Wam, że zarządzanie swoimi pieniędzmi wcale nie jest takie trudne (ani nudne!) jak to się niektórym wydaje.

Podstawą działania jest Plan Finansowego Bezpieczeństwa, czyli 6 kroków, które pomagają uporządkować własną sytuację finansową. Przekazujemy zbiór porad i narzędzi, które w przystępny sposób prowadzą do stabilności i większej świadomości finansowe

Pokazujemy jak mądrze zarządzać swoim budżetem domowym, jak zadbać o siebie i swoją rodzinę oraz jak przygotować się na wszelkie życiowe trudności, by przejść je bez zbędnego stresu.

Nasi eksperci

Alicja Zalewska-Choma

blogerka i edukatorka finansowa. Od 2015 roku prowadzi blog oszczednicka.pl. na którym pokazuje, jak mądrze zarządzać swoimi finansami. Jednak nie tylko jak oszczędzać, zarabiać i pomnażać pieniądze w oderwaniu od rzeczywistości. Ale jak to robić w zgodzie z Planetą i z myślą o przyszłych pokoleniach.

Magdalena Buczkowska

Mama Dusigrosz blogerka i edukatorka. Od 2019 roku na swoim blogu www.mamadusigrosz.pl promuje edukację finansową dzieci i młodzieży. Uczy jak odważnie patrzeć w przyszłość, mądrze wydawać pieniądze i dbać o wartości, które są ważne w życiu.

Paweł Piekarski

Psycholog, przedsiębiorca z ponad dekadą doświadczenia, zapalony inwestor i edukator w zakresie finansów osobistych. Uwielbia Excela i analizę danych, o budżecie domowym mógłby rozmawiać cały wieczór. W Porachunkach Osobistych specjalizuje się w emeryturach, inwestycjach, budżetach domowych.

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz darmowy mini kurs!

INFORMACJE PODSTAWOWE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10, 04-190 Warszawa. Cele przetwarzania to wysyłka newslettera, marketing własny TIME S.A. i naszych zaufanych partnerów, w tym spółek z Grupy ZPR Media. Podstawami prawnymi przetwarzania są nasz prawnie uzasadniony interes i Twoja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym imieniu lub za Twoją zgodą. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych to: prawo sprzeciwu i wycofania zgody wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz prawo dostępu do danych i inne prawa, o których mowa w szczegółowych informacjach o przetwarzaniu danych osobowych dostępnych TUTAJ.