wstecz

Jak zaplanować wydatki z 500 +

Świadczenie wychowawcze 500+ przysługuje na każde dziecko poniżej 18 roku życia. Te dodatkowe środki należy dobrze zaplanować w swoim budżecie. Jak to zrobić? Planuj z Magdą!

Od września Magda przeznaczy te fundusze na 3 kategorie wydatków. Będą to bieżące opłaty związane z dziećmi oraz ich przyszłość. Zobacz, jak można wykorzystać te pieniądze. 

*Przypominamy jednak, że sytuacja każdej rodziny jest inna, więc wykorzystanie środków z 500+ należy dostosować do swoich finansów.  

Warunki przyznawania świadczenia 500+: https://www.gov.pl/web/rodzina/rodzina-500-plus

 

 

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz darmowy mini kurs!

INFORMACJE PODSTAWOWE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10, 04-190 Warszawa. Cele przetwarzania to wysyłka newslettera, marketing własny TIME S.A. i naszych zaufanych partnerów, w tym spółek z Grupy ZPR Media. Podstawami prawnymi przetwarzania są nasz prawnie uzasadniony interes i Twoja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym imieniu lub za Twoją zgodą. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych to: prawo sprzeciwu i wycofania zgody wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz prawo dostępu do danych i inne prawa, o których mowa w szczegółowych informacjach o przetwarzaniu danych osobowych dostępnych TUTAJ.